Přednášky, workshopy, hudební a jiná představení

Libuše - Events

Cony a setkání jsou ve své podstatě místa plná fanoušků hledajících zajímavé věci k tomu či onomu tématu. Jako organizátoři je vidíme jako příležitost pro každého, kdo chce komunitě fanoušků předvést své dílo, či jinak přispět ke společnému programu.

Pokud tedy máte něco zajímavého, co chcete brony komunitě představit či předvést, Czequestria je pro vás ideálním místem! A abychom hned na začátek vyvrátili zažitý mýtus: být známý nebo slavný rozhodně není podmínkou!

Pokud pracujete na komunitním projektu nebo jste umělec jakéhokoli druhu, který chce předvést vlastní dílo (kresby, hudbu, videa, počítačové hry, vystoupení “na stojáka”… v podstatě cokoliv) či chcete předvést něco pro komunitu zajímavého, máme místo a příležitost, kde se můžete představit širokému publiku a zazářit!

Necítíte se na vystoupení na pódiu, ale chcete připravit workshop či jinou aktivitu pro účastníky? Určitě se nám ozvěte! Jak již bylo řečeno, Czequestria je příležitost užít si společnou zábavu – ostatně všichni jsme jedno stádo 🙂 workshopy a podobné aktivity mají na conu také své místo.

Chcete se zapojit? Vyplňte Přihlášku do programu a my vás budeme nejpozději po uzavření přihlášek kontaktovat. Těšíme se, až vaše přihlášky zařadíme do programu Czequestrie!

Pravidla

  • Obsah musí souviset s My Little Pony nebo brony komunitou (tj. být relevantní pro účastníky Czequestrie).
  • Panely, workshopy a aktivity se musí konat v anglickém jazyce. Hudební vystoupení nejsou tímto pravidlem omezena.
  • Všechny panely a činnosti musí být v souladu s obecnými pravidly conu.

Přihlášky na koncert a party otevřeny do 15. května 2024, 19:00!

Přihlášky do ostatního programu otevřeny do 16. června 2024, 19:00 nebo do zaplnění kapacity!