Přednášení, workshopy, hudební a jiná představení

Libuše - Events

Cony a setkání jsou v podstatě místa plná fanoušků hledajících zajímavé věci k tomu či onomu tématu. Jako organizátoři je vidíme jako příležitost pro každého, kdo chce komunitě fanoušků předvést své dílo, či jinak přispět ke společnému programu.

Pokud tedy máte něco zajímavého, co chcete brony komunitě představit či předvést, Czequestria je místem, kde můžete! A abychom hned na začátek vyvrátili zažitý mýtus: být známý a slavný není podmínkou!

Pokud pracujete na komunitním projektu nebo jste umělec jakéhokoli druhu, který chce předvést vlastní dílo (kresby, hudba, videa, počítačové hry, vystoupení “na stojáka”… v podstatě cokoliv) či chcete předvést něco pro komunitu zajímavého, máme místo a příležitost, kde se můžete představit a zazářit!

Necítíte se na vystoupení na pódiu, ale chcete připravit workshop či jinou činnost pro účastníky? Dejte nám taktéž vědět! Jak již bylo řečeno, Czequestria je příležitost užít si společnou zábavu – ostatně všichni jsme jedno stádo 🙂 workshopy a podobné aktivity mají na conu také své místo.

Chcete se zapojit? Vyplňte následující formulář a my vás budeme nejpozději po uzavření přihlášek kontaktovat. Těšíme se na vaše přihlášky!

Pravidla

  • Obsah musí souviset s My Little Pony nebo brony komunitou (tj. být relevantní pro účastníky Czequestrie).
  • Panely a aktivity se musí konat v anglickém jazyce. Hudební vystoupení nejsou tímto pravidlem omezena.
  • Všechny panely a činnosti musí být v souladu s obecnými pravidly conu.

Přihlášky jsou otevřeny do 20. června 2022 nebo do zaplnění kapacity!