Charitativní aukce

Libuše 2022 - info Měsíc
Libuše, posel Měsíce
(autorka: Dyonys)

I letos pro vás na Czequestrii připravujeme dobročinnou sbírku, která tradičně završuje téměř každý brony con. A letošní výtěžek bude putovat opět na koníky! Přesněji řečeno, půjde na podporu hipoterapie, což je terapeutická metoda, která nechává člověka sedět či ležet přímo na hřbetu koně, aby vnímal pohyby při jeho chůzi a cítil tělesný kontakt. Používá se při rehabilitaci pohybu, koordinace a rovnováhy. Kontakt s koněm působí také velmi dobře na psychiku jedince. S trochou nadsázky tak podpoříme léčbu objímáním koníků!

Každý může do aukce darovat předmět, který se na Czequestrii vydraží a získaná částka poputuje v plné výši na výše zmíněnou ušlechtilou věc.

Bude to snad nějaká show? Ano! Aukcí nás provede naše oblíbená Perry. Držte si klobouky, nebo Vám je vydražíme! 🙂

Koho konkrétně podpoříme

Českou organizaci Hipoterapie Chewal, jež se hiporehabilitaci věnuje již od roku 2001. Všechny vybrané prostředky budou předány přímo sdružení Chewal.

Co lze přihlásit do aukce

Do aukce lze přihlásit v podstatě jakýkoliv předmět s MLP či brony tematikou, který je něčím výjimečný. Může se jednat o vlastnoručně vyrobené/upravené věci i netradiční sběratelské předměty, jež nejsou široce rozšířené v obchodech (tedy ne blindbagoví poníci a podobný běžně dostupný artikl). Vůbec se nemusí jednat o špičkovou sošku Discorda nebo Larsonovy boty – vítány jsou všechny zajímavé a neotřelé předměty jakéhokoliv stupně epičnosti.

Kde a dokdy přihlásit a též předat předměty

Předměty lze přihlásit a předat pouze na místě konání akce (na infostánku u vchodu), a to buď během celé soboty 20. 8. 2022 nebo v neděli 21. 8. 2022 do 13:00.

Za všechny přihlášené předměty předem děkujeme!