Charitativní aukce

Libuše 2019 - info

I letos pro vás na Czequestrii připravujeme dobročinnou sbírku, která tradičně završuje téměř každý brony con. A letošní výtěžek bude putovat na koníky! Přesněji řečeno, půjde na podporu hipoterapie, což je terapeutická metoda, která nechává člověka sedět či ležet přímo na hřbetu koně, aby vnímal pohyby při jeho chůzi a cítil tělesný kontakt. Používá se při rehabilitaci pohybu, koordinace a rovnováhy. Kontakt s koněm působí taky velmi dobře na psychiku jedince. S trochou nadsázky tak podpoříme léčbu objímáním koníků!

Do aukce může každý darovat předmět, který se na Czequestrii vydraží a získaná částka poputuje v plné výši na výše zmíněnou ušlechtilou věc.

Bude to snad nějaká show? Ano! Aukcí nás provede naše oblíbená Perry. Držte si klobouky, nebo Vám je vydražíme! (vtip)

Koho konkrétně podpoříme

Českou organizaci Hipoterapie Chewal, jež se hiporehabilitaci věnuje již od roku 2001. Všechny vybrané prostředky budou předány přímo sdružení Chewal.

Co lze přihlásit do aukce

Do aukce lze přihlásit v podstatě jakýkoliv předmět, který je něčím výjimečný. Může se jednat o vlastnoručně vyrobené/upravené věci i netradiční sběratelské předměty, jež nejsou široce rozšířené v obchodech (tedy ne blindbagoví poníci a podobný běžně dostupný artikl). Vůbec se nemusí jednat o špičkovou sošku Discorda nebo Larsonovy boty – vítány jsou všechny zajímavé a neotřelé předměty jakéhokoliv stupně epičnosti.

Do kdy přihlásit a předat předměty

Rádi bychom přichystali všechno dříve, než den před akcí, proto prosím zkuste dodržet termín přihlašování předem do pátku 23. 8. 2019. Po tomto termínu předměty přihlásit lze pouze na místě a to do soboty 24. 8. 2019.

Předání předmětů (i těch předem přihlášených) bude možné pouze na místě během soboty 24. 8. 2019

Jak přihlásit předmět

Jednoduše – přes níže uvedený formulář.

Alternativně, můžete použít email – napište na aukce@czequestria.cz a nezapomeňte prosím uvést následující údaje v tomto pořadí:

  • Popis předmětu (můžete zmínit vlastnosti, které jej činí unikátním)
  • Odhadovaná hodnota (v Kč, může být použito k odhadnutí startovní částky)
  • Fotografie předmětu (nahrajte několik fotografií předmětu na web pro sdílení  – např. imgur.com – a vložte odkaz na ně do e-mailu nebo je přiložte jako přílohu e-mailu)
  • Jméno a příjmení (pouze pro účely organizace – jméno ani příjmení nebude nikde zveřejněno)
  • Označení dárce (jméno, které bude veřejně zobrazeno během aukce – ponechte prázdné, pokud chcete zůstat anonymní)
  • Přihlášením předmětu do aukce potvrzujete, že souhlasíte s pravidly Czequestrie 2019 a že dar nelze po odevzdání předmětu odvolat

Za všechny přihlášené předměty předem děkujeme!