O nás

CZ/SK Bronies z.s.

Czequestrii vám přináší sdružení CZ/SK Bronies z.s., registrované ministerstvem vnitra České Republiky.

Jsme banda nadšených bronies, kteří se rozhodli dělat pro komunitu co nejvíc mohou. Máme celkem slušné zkušenosti z naší každodenní práce a snažíme se využít je pro to, abychom vám přinesli něco tak skvělého, jako je vlastní MLP FiM con!

Je velká šance, že jste někoho z nás již potkali – třeba na srazech nebo na domácích či zahraničních conech!

Ať to bylo na Galaconu 2012 či 2013, kam jsme přijeli vlastním autobusem plným Bronies z Česka a Slovenska a doslova vzali celý con „útokem“ při zpěvu písničky z Equestria Girls – „Cafeteria Song“ a nebo za pianových tónu pod taktem Piano-Zecory (neboli Pidiho)!

Také nás bylo možné zahlédnout i v televizi či na YouTube! Pro takovéto speciální rozhovory už máme vyčleněného Jamise jakož Flutterguy, který je opravdu specialista na tyto rozhovory a dokonce, z nějakého nevysvětlitelného důvodu, si ho reportéři vždy najdou jako prvního, s kým dají interview… Díky tomu už se dostal na přední stránku BBC News, kde se ten rozhovor udržel v Top 10 po celý týden a též je možné zahlédnout nejen jeho, ale i ostatní v dokumentu na National Geographics – Pohled z vnějšku „Outsiders“.

V říjnu 2013 jsme též navštívili Francouzský con v Paříži zvaný Bronydays. Zúčastnili jsme se různých aktivit včetně „Cosplay“ soutěže při které – jak doufáme – jsme inspirovali mnoho bronies jak z Francie tak i jiných zemí, aby se zapojili do tvorby vlastních „cosplay“ výtvorů a vyzkoušeli tak svůj um a dovednosti při jejich tvorbě. Též nezapomeneme na ochotu pana M.A. Larsona, ani na koncert Przewalski’s Ponies!

Doufáme, že dojem zanechaný různými Českými a Slovenskými bronies byl a nadále je dobrý! Využíváme každé možnosti na conech být v našich cosplayích z jednoduchého důvodu – je to velmi odlišný a velmi zábavný styl, jak si užít celý con, jak potkat nové přátele a inspirovat ostatní ve vlastní tvorbě!

 

 

 

Pokud máte dotaz ohledně Czequestrie, lístků či něčeho dalšího, prosím kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@czskbronies.cz

Nejčastěji nás naleznete na fóru bronies.cz, dále jsme k dosažení na twitteru Czequestria

Též se můžete dozvědět informace na Twitteru maskota – naší Libuše!

Více detailů o našem spolku se můžete dočíst na webu CZ/SK bronies z.s.

Tento con by nebyl uskutečnitelný bez podpory a pomoci našich přátel z EPCU (European Pony Convention Union, unie evropských pony conů) a skype kanálů různých conů z celé Evropy (pozdravujeme!) Jejich cony můžete najít zde

Popřípadě, pokud pořádáte vlastní con, dejte jim vědět, protože se snaží mít evropskou conovou scénu pěkně zorganizovanou! Více informací a přihláškový formulář zde

CREDITS

Core Crew – Jamis, Melgarh, pidi, Tom0147, Pajzl

Support Crew – Claymon, Antosik, Honzdir, D’Artagnan, Tydlitele,  Autumn Breeze

Ti, bez kterých bychom se jednoduše nepohnuli dopředu – Aya Yai, PerryDotto, Northern Cross, Zmok, IvoryKeys, Jeryk, jerry411, SteveLynx, EPCU staff a mnoho dalších!

Všichni účastníci Czequestrie 2015, sponzoři, pomocníci a ti, jež nám drží palce!

Lauren Faust a Bonnie Zacherle