Pre-party

Libuše 2019 - info

Nejen oficiálním a předem připraveným programem živy jsou srazy a cony – mnoho účastníků cestuje zdaleka a s předstihem (obvykle den předem), takže není divu, když se chtějí společně sejít ještě před začátkem oficiálního programu.

Takže aby se nemuseli návštěvníci dohadovat, kde se sejdou, aby nad dobrým jídlem či pitím probrali, co se od posledního setkání událo, vznikla pre-party. Jejím cílem není nic jiného, než se sejít, pozdravit se s dlouho neviděnými známými a navázat nová kamarádství. Na Czequestrii samotné pak také nemusíte řešit dilema, zda se věnovat programu, nebo pozdravit ty, které jste dlouho neviděli.

Podoba pre-party je velmi prostá: zamluvíme restauraci v Praze, kam se všichni snadno dostanou veřejnou dopravou a v pátek večer se tam všichni sejdeme. Jak účastníci, tak organizátoři a možná i někteří hosté 😉 žádný konkrétní program na pre-party nepřipravujeme.

Kde a kdy se sejdeme

Letos se na pre-party přihlásilo neuvěřitelných více než 290 účastníků! Nemáme tušení, zda všichni nakonec dorazí, ale kdyby přece, zvolili jsme místo v jednom z největších parků v Praze, kde bychom se neměli tísnit.

Místo: Containall (stránka na FB) v parku Stromovka (mapa)
Kdy: pátek 23. 8. 2019, začátek mezi 17:00 a 18:00; konec kolem 23:00, aby všichni byli ráno čerství
Jak se tam dostat: dojeďte tramvají na zastávku Výstaviště Holešovice a poté 12 minut pěšky na místo (mapa cesty od tramvaje). Jak najít nejlepší spojení a další informace o MHD v Praze naleznete na stránce Doprava.

Pro domluvu s ostatními návštěvníky, kteří plánují dorazit, můžete použít náš Czequestria Discord server.

Důležité informace o místě, kde pre-party proběhne

  • jedná se o zahradní restauraci v parku s cca 100 místy k sezení u stolů
  • kolem míst k sezení je rozlehlý trávník, kde si další příchozí mohou sednout – doporučujeme vzít si deku, či něco podobného
  • veškeré prostory jsou venkovní – pro případ deště si vezměte deštník či pláštěnku (za špatného počasí máme prostě smůlu)
  • restaurace nevaří – doporučujeme zajít na jídlo před tím, než dorazíte na pre-party
  • restaurace přijímá pouze hotovost v českých korunách – nejbližší bankomat (Moneta bank) je poblíž zastávky tramvaje zde
  • společnost je otevřená, takže je možné, že se tam potkáme i s ne-bronies návštěvníky
  • restauraci jsme příchod ohlásili (posílí svůj personál a zásoby), ale i tak počítejte s tím, že při 200 lidech na místě bude potřeba na pití vystát frontu

Těšíme se na viděnou!