Pre-party

Libuše 2024 - info léto
Libuše, posel léta
(autorka: MesuYoru)

Nejen oficiálním a předem připraveným programem živy jsou srazy a cony – mnoho účastníků cestuje zdaleka a s předstihem (obvykle den předem), takže není divu, když se chtějí společně sejít ještě před začátkem oficiálního programu.

Takže aby se nemuseli návštěvníci dohadovat, kde se sejdou, aby nad dobrým jídlem či pitím probrali, co se od posledního setkání událo, vznikla pre-party. Jejím cílem není nic jiného než se sejít, pozdravit se s dlouho neviděnými známými a navázat nová kamarádství. Na Czequestrii samotné pak také nemusíte řešit dilema, zda se věnovat programu, nebo pozdravit ty, které jste dlouho neviděli.

Podoba pre-party je velmi prostá: vyhlédneme si místo v Praze, kam se všichni snadno dostanou veřejnou dopravou a v pátek večer po „LARPu“ se tam všichni sejdeme: jak účastníci, tak organizátoři a možná i někteří hosté 🙂 Žádný konkrétní program na pre-party nepřipravujeme.

Kde a kdy se sejdeme

Konkrétní místo ještě není určeno – o vývoji budeme informovat zde a na sociálních sítích. Ve hře je i možnost, že se pre-party neuskuteční, protože nenajdeme vhodné místo.

Ač se to může zdát zvláštní, najít v Praze místo s občerstvením, kde se můžeme ve větším počtu bez problémů sejít, není snadné. Bohužel máme z minulých let špatné zkušenosti s tím, že restaurace se často nechovají solidně, a nakonec si berou návštěvníky jako rukojmí, aby navzdory předchozím dohodám prosadily podmínky výhodně pro ně a nevýhodné pro nás.