Pre-party

Libuše 2022 - info Měsíc
Libuše, posel Měsíce
(autorka: Dyonys)

Nejen oficiálním a předem připraveným programem živy jsou srazy a cony – mnoho účastníků cestuje zdaleka a s předstihem (obvykle den předem), takže není divu, když se chtějí společně sejít ještě před začátkem oficiálního programu.

Takže aby se nemuseli návštěvníci dohadovat, kde se sejdou, aby nad dobrým jídlem či pitím probrali, co se od posledního setkání událo, vznikla pre-party. Jejím cílem není nic jiného, než se sejít, pozdravit se s dlouho neviděnými známými a navázat nová kamarádství. Na Czequestrii samotné pak také nemusíte řešit dilema, zda se věnovat programu, nebo pozdravit ty, které jste dlouho neviděli.

Podoba pre-party je velmi prostá: zamluvíme restauraci v Praze, kam se všichni snadno dostanou veřejnou dopravou a v pátek večer se tam všichni sejdeme: jak účastníci, tak organizátoři a možná i někteří hosté 🙂 Žádný konkrétní program na pre-party nepřipravujeme.

Kde a kdy se sejdeme

Na letošní pre-party se sejdeme v privátních chladných podzemních prostorách, kam se nás vejde až 175 a v případě větší účasti se dá využít i předzahrádka restaurace. Najdete zde i jukebox a Shrek pinball!

Místo: Pivnice “U Sadu” poblíž Žižkovské televizní věže (mapa)
Kdy: pátek 19. 8. 2022, začátek v 16:00, konec kolem 22:00, aby všichni byli ráno čerství
Jak se tam dostat: pěšky ze zastávky Jiřího z Poděbrad (Metro A nebo tramvaj). Jak najít nejlepší spojení a další informace o MHD v Praze naleznete na stránce Doprava.

Pro domluvu s ostatními návštěvníky, kteří plánují dorazit, můžete použít náš Czequestria Discord server.

Důležité informace o místě, kde pre-party proběhne

  • Jedná se o podzemní restauraci/pivnici s cca 150 místy k sezení a dalšími místy k stání, celá je rezervovaná jen pro nás.
  • Další místa, kterou jsou sdílená s ostatními návštěvníky, naleznete v horní části restaurace.
  • Veškeré prostory jsou vnitřní – tudíž zákaz kouření a používání el. cigaret.
  • Nezapomeňte si přinést vstupenku Czequestrii! Po předložení vstupenky obdržíte pásku na ruku (CZ/SK Bronies 18+, což v tomto případě nebude znamenat věk, pouze možnost vstupu na pre-party) se kterou můžete volně vcházet dovnitř a ven.
  • Restaurace vaří i do pozdějších hodin.
  • Lze platit hotově, kartou i kryptoměnami – ano, opravdu!
  • Prosíme uhraďte své lístky s útratou a neztraťte je! Jinak to způsobí zbytečné komplikace pro Czequestrijský organizační team a problémy s organizováním podobných akcí do budoucna.

Těšíme se na viděnou!