Místo konání – KD Krakov

KD Krakov - zvenčí
KD Krakov – zvenčí

KD Krakov je zrekonstruovaný kulturní dům s ideálními prostory pro podobná setkání a Czequestria se zde koná již od svého počátku v roce 2014. Prostory KD Krakov jsou velmi variabilní – více místností umožňuje zahrnout do conových aktivit kromě hlavního programu také workshopy, hudební hry a další aktivity.

Pro případ, že si chcete od programu odpočinout a mít chvilku klidu, má taktéž prostory, kde můžete v klidu poklábosit s ostatními účastníky akce, zavzpomínat na časy minulé a kout plány do budoucna. Leží také mimo nejrušnější centrum města, takže oddychnout si lze i v parku obklopujícím jeho hlavní budovu.

KD Krakov - hlavní sál
Hlavní sál, KD Krakov

Co se týče kapacity, snažíme se být skromnější – místo konání pojme cca 400 účastníků. Přes svou velikost byla kapacita v uplynulých letech pokaždé (i přes opakovaná navyšování) vyprodána, což pomohlo vytvořit pokaždé ještě o něco lepší Czequestrii!

Nechceme ale růst do závratných výšin návštěvnosti, protože věříme, že menší cony dávají větší prostor účastníkům vzájemně se poznat. Z celé akce si tak každý může odnést nejen dojmy z programu, ale také zážitek, který nám od začátku ukazuje seriál, jež nás všechny přivedl až na Czequestrii: přátelství je skutečně magické.

Přímo naproti KD Krakov stojí nákupní centrum s několika bankomaty, restauracemi, supermarketem a též s hračkářstvím, pro ty, co nevydrží ani jeden den, aniž by si koupili nějaký ten blind bag.

Adresa KD Krakov (mapa, pohled ze satelitu):
Těšínská 600/4
181 00, Praha 8 – Troja

Pokud jste Czequestrii v minulosti navštívili, určitě si pamatujete na nepříliš atraktivní okolí a možná také na plánovanou renovaci okolního parku. Tato byla na jaře 2019 dokončena – jak KD Krakov nyní vypadá, se můžete přesvědčit v následující galerii: