Místo konání – KD Krakov

KD Krakov je zrekonstruovaný kulturní dům s ideálními prostory pro podobná setkání. Czequestria se zde konala již dvakrát: v letech 2014 a 2015. Prostory KD Krakov jsou též velmi variabilní – více místností umožňuje zahrnout do conových aktivit kromě hlavního programu také workshopy, hudební hry a další aktivity. Pro případ, že si chcete od programu odpočinout a mít chvilku klidu, má taktéž prostory, kde můžete v klidu poklábosit s ostatními účastníky akce, zavzpomínat na časy minulé a kout plány do budoucna. Leží také mimo nejrušnější centrum města, takže oddychnout si lze i mimo jeho hlavní budovu.

Co se týká kapacity, snažíme se být skromnější – kapacita místa je 300 účastníků. Pokud se ovšem setkáme s výrazně větším zájmem, můžeme se v rámci KD Krakov přesunout do větších prostor. A nejen to – pomohlo by nám to vytvořit ještě lepší Czequestrii!

Nechceme ale růst do závratných výšin návštěvnosti, protože věříme, že menší cony dávají větší prostor účastníkům vzájemně se poznat. Z celé akce si tak každý může odnést nejen dojmy z programu, ale také zážitek, který nám od začátku ukazuje seriál, jež nás všechny přivedl až na Czequestrii: přátelství je skutečně magické.

Přímo naproti KD Krakov stojí nákupní centrum s několika bankomaty, restauracemi, supermarketem a též s hračkářstvím, pro ty, co nevydrží ani jeden den, aniž by si koupili nějaký ten blind bag. Na dobu konání Czequestrie je městem naplánována renovace blízkého parku, ale přístup do KD Krakov zůstane zachován.

Adresa KD Krakov (mapa, pohled ze satelitu):
Těšínská 600/4
181 00, Praha 8 – Troja

V případě dotazů se na nás prosím neváhejte obrátit prostřednictvím e-mailu info@czskbronies.cz – děkujeme!