Prodej

Libuše 2022 - info Slunce
Libuše, posel Slunce
(autorka: Dyonys)

Co by to bylo za con bez zkušených prodejců a nadaných umělců nabízejících své umění a schopnosti? I tento rok máme pro vás připravený sál určený pro prodej a představení vašich uměleckých děl!

Vítání jsou všichni prodejci jakéhokoliv zboží souvisejícího s poníky. Možnost prodávat na Czequestrii je otevřena všem účastníkům conu, pokud splní níže uvedená pravidla prodeje.

Přihlášky uzavřeny dne 8. 8. 2022

Obsah

1) Informace pro prodejce
2) Pravidla prodeje
3) Jak se stát prodejcem na Czequestrii

Informace pro prodejce

Tento rok probíhají registrace prodejců ve dvou kolech:
První kolo bude uzavřeno 30. června 2022.
Druhé kolo probíhá od 1. do 15. července 2022.

V prvním kole můžeme každému prodejci zaručit max. 1 stůl (a až dvě osoby) na jednu přihlášku prodejce, až do výše počtu všech prodejních míst.

V druhém kole (podle celkového počtu přihlášených prodejců) budou přiděleny neobsazené stoly těm prodejcům, kteří projevili zájem o více stolů. Toto pravidlo je zavedeno z toho důvodu, abychom v případě většího zájmu o prodejní místa nemuseli odmítat více prodejců jen proto, že jiní prodejci mají k prodeji velké množství zboží.

Registrace nových prodejců budou otevřeny až do 15. července 2022, je zde ale vyšší šance, že všechny stoly již budou rezervovány.

Informace o místě

Czequestria 2022 se koná na stejném místě jako v minulých letech – v KD Krakov.

Místo pro prodejce bude rozděleno do dvou částí. Horní prodejní plocha je umístěna v 1. patře (foyer Velkého sálu) ve středu místnosti kolem 2 podpěrných sloupů. K dispozici zde bude 18 míst (stolů) pro prodejce. Druhá prodejní plocha se nachází v přízemí poblíž hlavního vchodu a poskytuje dalších 8 míst (stolů) pro prodejce.

O umístění v 1. patře či v přízemí bude rozhodnuto organizátory Czequestrie – obvykle ti, kteří se registrují nejdříve, budou umístěni do 1. patra, takže příliš neotálejte s registrací!

Co je součástí prodejního místa:

 • Stůl o přibližné velikosti 140 x 70 cm (včetně ubrusu) a dvě židle.
 • Elektrické zásuvky pro zařízení s nízkou spotřebou (laptopy, monitory, osvětlení atd.) na vyžádání (viz registrační formulář). Pokud si nejste jistí, nebo máte jiné zařízení, které chcete připojit, dejte nám v registračním formuláři (nebo později e-mailem) vědět – musíme dodržet bezpečnostní limity.
 • Vstup do budovy o jednu hodinu dříve, než je oficiální zahájení (vstup pro prodejce v 9:00 ráno, pro návštěvníky v 10:00 ráno, v sobotu i v neděli).
 • Možnost uskladnění vašich věcí v uzamčené místnosti v 1. patře přes noc ze soboty na neděli (budova má vlastní bezpečnostní službu).
 • Nenabízíme speciální parkovací místa pro prodejce, ale v okolí nebývá s parkováním problém.

Pravidla prodeje

 • Všichni prodejci musí dodržovat pravidla účasti na conu spolu s těmito pravidly pro prodejce. Všechna pravidla musí být striktně dodržována a respektována bez výjimek!
 • Abyste mohli prodávat, musíte se registrovat, být schváleni a zaplatit poplatek. Pro registraci prosím použijte formulář uvedený níže. Následně Vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu ohledně schválení a dalších informací.
 • Nabízíme místa k prodeji pouze po celou dobu konání akce, abychom předešli případným komplikacím s přesuny
 • Veškeré prodávané či vystavované zboží musí být vhodné i pro účastníky všech věkových kategorií! Je přísně zakázáno vystavovat či prodávat jakékoliv dílo s “dospělým” obsahem (tj. násilí, pornografie…). Nedodržení těchto varování může vést k vyloučení z možnosti prodávat, zrušení statusu Prodejce bez náhrady a v nejhorším případě i úplné vyloučení z conu jako takového. V případě pochybností o tom, zda něco lze či nelze prodávat, zeptejte se prosím před začátkem conu nebo na jeho začátku.
 • Pirátské verze oficiálního zboží (od Hasbra etc.) nejsou povoleny – včetně vypálených DVD a CD.
 • V případě používání designů a uměleckých děl vytvořených třetí osobou, jste odpovědní za získání nutného oprávnění od autorů. V případě potřeby byste měli být schopni na požádání od organizátorů Czequestrie prokázat příslušné oprávnění (písemné potvrzení, postačí i v elektronické podobě online zprávy). V případě neprokázání Vám může být zakázáno prodávat věci, o kterých mají pořadatelé pochyby.
 • Prosíme, nenabízejte k prodeji žádné zboží s tématikou CZ/SK bronies, Czequestrie nebo jejího maskota (Libuše) bez předchozího svolení od organizátora prodejců na Czequestrii.
 • Případná evidence tržeb a daňová povinnost je zcela ve Vašich rukách. Organizátoři nenesou žádnou zodpovědnost za Vaše finanční záležitosti.

Jak se stát prodejcem na Czequestrii

Pokud plánujete být prodejcem, nekupujte si vstupenku na Czequestrii pro sebe ani pro další osoby, které s Vámi budou prodávat: tento rok je základní poplatek pro prodejce 888 Kč, který obsahuje 1 prodejní stůl a 1 vstup pro prodejce. Vstup pro prodejce má stejnou platnost jako základní vstupenka Spark.

Pokud plánujete prodávat ve více lidech, můžete přivést další osobu prodejce (asistenta) až do výše dvou osob na jeden stůl. Za každou další osobu prodejce se poplatek pro prodejce zvyšuje o 444 Kč (tato cena je o něco nižší než vstupenka Spark, která stojí 476 Kč).

Pokud plánujete registraci více prodejních stolů, pak každý další stůl se poplatek pro prodejce zvyšuje o 500 Kč. V tomto případě prosíme počkejte s platbou do doby, kdy bude rozhodnuto o přidělení dalších prodejních stolů.

Poplatek pro prodejce se platí jako jedna platba a může být uhrazen bankovním převodem (vč. SEPA platby), nebo PayPalem (pokud není jiná možnost).

K získání statusu prodejce je potřeba provést dva následující kroky:

 1. Vyplnit registrační formulář prodejce na Czequestrii 2022 a být vybrán jako prodejce (potvrzení pošleme e-mailem).
 2. Zaplatit poplatek pro prodejce – informace o platbě budou poskytnuty v emailu ohledně Vašeho vybrání.

Proč to je tak komplikované? Musíme mít jednotnou databázi všech účastníků v rámci budovy, proto máme tuto komplikovanější proceduru.

Pokud máte jakékoliv otázky týkající se prodeje, napište nám prosím na e-mail vendors@czequestria.cz