Prodej

Info LibussaCo by to bylo za con bez zkušených prodejců a nadaných umělců nabízejících své umění a schopnosti? I tento rok máme pro vás připravený sál určený pro prodej a představení vašich uměleckých děl!

Vítání jsou všichni prodejci jakéhokoliv zboží souvisejícího s poníky. Možnost prodávat na Czequestrii je otevřena všem účastníkům conu, pokud splní níže uvedená pravidla prodeje.

Uzávěrka přihlášek prodejců na Czequestrii 2017 je 30. června 2017

Pravidla prodeje

 • Všichni prodejci musí dodržovat pravidla účasti na conu spolu s těmito pravidly pro prodejce. Všechna pravidla musí být striktně dodržována a respektována bez výjimek!
 • Abyste mohli prodávat, musíte se registrovat, být schváleni a zaplatit poplatek. Pro registraci prosím použijte formulář uvedený níže. Následně Vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu ohledně schválení a dalších informací.
 • Nabízíme místa k prodeji po celou dobu konání akce, abychom předešli případným komplikacím s přesuny
 • Veškeré prodávané či vystavované zboží musí být vhodné i pro účastníky všech věkových kategorií! Je přísně zakázáno vystavovat či prodávat jakékoliv dílo s “dospělým” obsahem (tj. násilí, pornografie…). Nedodržení těchto varování může vést k vyloučení z možnosti prodávat, zrušení statusu Vendora (prodejce) bez náhrady a v nejhorším případě i úplné vyloučení z conu jako takového. V případě pochybností o tom, zda něco lze či nelze prodávat, zeptejte se prosím před začátkem conu nebo na jeho začátku.
 • Pirátské verze oficiálního zboží (od Hasbra etc.) nejsou povoleny – včetně vypálených DVD a CD.
 • V případě používání designů a uměleckých děl vytvořených třetí osobou, jste odpovědní za získání nutného oprávnění od autorů. V případě potřeby byste měli být schopni na požádání od organizátorů Czequestrie prokázat příslušné oprávnění (písemné potvrzení, postačí i v elektronické podobě online zprávy). V případě neprokázání Vám může být zakázáno prodávat věci, o kterých mají pořadatelé pochyby.
 • Případná evidence tržeb a daňová povinnost je zcela ve Vašich rukách. Organizátoři nenesou žádnou zodpovědnost za Vaše finanční záležitosti.
 • Každý prodejce (vč. případné pomocné síly během conu) musí mít vlastní účastnickou vstupenku, která umožňuje vstup na con (tzn. jakoukoliv kromě Remote Access). Czequestria není pořádána jen pro prodej zboží, je třeba se i bavit a užít si con!
 • Prosíme, dodržujte tato pravidla včetně zákonů platných v České republice. V případě nedodržení je možné vám zrušit vaši vstupenku bez nároku na náhradu a vyhostit mimo budovu.
 • V případě dotazů ohledně prodeje nás prosím kontaktujte e-mailem na vendors@czequestria.cz

Informace pro prodejce

Czequestria 2017 bude i tento rok na stejném místě – v KD Krakov. Prodejní plocha je umístěna v 1. patře (foyer Velkého sálu) ve středu místnosti kolem 2 podpěrných sloupů. K dispozici bude 14 míst (stolů) pro prodejce.

 • Poplatek za prodejní místo je 150 Kč za stůl a může být uhrazen bankovním převodem, nebo PayPalem.
 • Prodej zahrnuje místo pro oba dny, nenabízíme prodej (za nižší poplatek) jen na jeden den.
 • Poplatek se platí jen jednou na prodejce (= za jeden stůl), bez ohledu na to, kolik lidí bude ve skutečnosti prodávat.
 • Přes noc ze soboty na neděli je možné uložit věci na místě konání (viz níže)
Co je součástí prodejního místa:
 • Stůl o přibližné velikosti 140×70 cm (včetně ubrusu) a dvě židle.
 • Elektrické zásuvky pro zařízení s nízkou spotřebou (laptopy, monitory, osvětlení atd.) na vyžádání (viz registrační formulář). Pokud si nejste jistí, nebo máte jiné zařízení, které chcete připojit, dejte nám v registračním formuláři (nebo později e-mailem) vědět – musíme dodržet bezpečnostní limity.
 • Vstup do budovy o jednu hodinu dříve než je oficiální zahájení (9:00 ráno v sobotu a neděli).
 • Možnost skladování vašich předmětů v místnosti 111/23 přes noc ze soboty na neděli (budova má vlastní bezpečnostní službu).
 • Nenabízíme speciální parkovací místa pro prodejce, ale v okolí je jich poměrně dost – více o dopravě a parkování naleznete v sekci Doprava.

Jak se stát prodejcem na Czequestrii

K získání statusu prodejce je potřeba provést tři následující kroky:

 1. Vyplnit registrační formulář a být vybrán jako prodejce (potvrzení pošleme e-mailem).
 2. Zakoupit lístek na Czequestrii, který vám umožní vstup na con (tzn. jakýkoliv kromě Remote Access).
 3. Zaplatit poplatek za prodejní místo – informace o platbě budou poskytnuty v emailu ohledně vašeho vybrání. Podle způsobu platby může být účtován další malý poplatek zhruba 25 Kč (PayPal, zahraniční transakce…).

Proč to je tak komplikované? Musíme mít jednotnou databázi všech účastníků v rámci budovy, proto máme tuto komplikovanější proceduru.

Pokud máte jakékoliv otázky či problémy týkající se prodeje, napište nám prosím na e-mail vendors@czequestria.cz