Libuše - hosté 2019

Hosté

Libuše - hosté 2019

VIP hosté jsou hlavní ozdobou všech conů a Czequestrie rozhodně nezůstává stranou: jsou to herci/dabéři, scénáristé, režiséři a další lidé, kteří se na tvorbě seriálů či filmů přímo podílí a cony pro ně představují ideální příležitost, jak se setkat s fanoušky svého díla – stejně tak, jako ideální příležitost pro fanoušky, setkat se s autory a protagonisty svého oblíbeného seriálu či filmu.

Kromě hostů, kteří se přímo podílí na oficiální My Little Pony tvorbě, můžete na Czequestrii potkat také mnoho komunitních hostů – tedy hudebníky, kreslíře, animátory a třeba i konstruktéry z řad bronies. A pokud narazíte na někoho, jehož tvorba či činnost se vám líbí, využijte příležitosti a řekněte to dotyčné(mu) osobně – určitě jej či ji potěšíte.

Hosty, kteří na letošní Czequestrii dorazí, budeme postupně představovat na této stránce. Kdo všechno to bude předem sdělit sice nemůžeme, ale už teď můžeme prozradit, že pár hostů se na Prahu těší a rozhodně si nenechají ujít příležitost navštívit město a ochutnat místní speciality!

Takže… kteří hosté dorazí na Czequestrii 2019?

Prince Whateverer – heavy metal a pop-punk hudebník

Prince Whateverer OC - transparentKytarista a zpěvák z jihovýchodního pobřeží Spojeného království. Od konce roku 2011, kdy uvedl svůj “cover Beyond Her Garden” (původním autorem je WoodenToaster) se jeho heavy metalová a pop-punková hudba s lehkým elektronickým a akustickým nádechem stala populární mezi mnoha bronies po celém světě. Jeho debutové album „Rediscover“ vyšlo v listopadu 2013 a od té doby vyšla ještě tři další.

Dodnes vystupuje na conech ve Velké Británii, Německu i USA a letos se k nám připojí na Czequestrii 🙂

Poslechněte si jeho hudbu na YouTube a dejte mu na jeho Twitteru @PWhateverer vědět, jak se vám líbí!