PlushieCon (PlyšáCon)

Libuše 2019 - info

Pro ty, kteří spěchají: registrace zde.

PlushieCon poprvé zavítá do České republiky, na Czequestrii, abyste si mohli užít con s plyšáky. A navíc, váš MLP plyšák (či plyšáci) se mohou zúčastnit!

Proč by si měli con užít jen Bronies? PlushieCon je con pro plyšáky – jedinečná šance vidět tolik plyšáků pohromadě! Možná jste o něm již slyšeli nebo jste ho viděli na jiných conech, například GalaCon (kde Plushiecon slavil své pětileté výročí), Heart’s Warming Con, Suisse Pony’s Con 2 a mnoho dalších menších srazů v Německu.

Počtu plyšáků, jaký byl na GalaConu, pochopitelně nejspíš nedosáhneme – ale malý PlushieCon je také krásná věc, a co víc, je to moc útulná událost. A pořád se můžete těšit na širokou škálu různých charakterů, velikostí, ručně nebo strojově šitých, a další. A také malý tip: Czequestrijský VIP host, Elley-Ray, plyšáky miluje! 😉

PlushieCon logo

Všeobecné podmínky

Plyšáky půjčujete PlushieConu na vlastní zodpovědnost. Ze strany organizátorů jak Czequestrie tak PlushieConu byly podniknuty všechny kroky, aby byla plyšákům zajištěna veškerá péče. Organizátoři nejsou nijak odpovědni za poškození nebo ztrátu, s výjimkou hrubé nedbalosti nebo nezodpovědného chování organizátorů Czequestrie, Plushieconu nebo kteréhokoliv dobrovolníka ze staffu.

Registrace

Každý plyšák musí být registrován v našem systému – především proto, aby byl zanesen v seznamu a nedošlo k jeho ztrátě. Tato registrace bude samozřejmě k dispozici i přímo na místě, nicméně abyste při registraci strávili co nejméně času, důrazně doporučujeme zaregistrovat plyšáka předem přes online registrační systém. Pokud si nejste jistí, kolik můžete přinést plyšáků, je lepší jich registrovat více než méně! U registrace neexistuje „příliš mnoho“ – pokud na Czequestrii přinesete plyšáků méně, nebo nakonec žádného, nebude to žádný problém! Na druhou stranu, registrace jen na místě, vás ošidí o spoustu času, který byste mohli strávit na conu.

Během registrace budete potřebovat poslední tři čísla z ID své vstupenky (czequestria1900XXX)! Najdete je na svém lístku.

Plyšáky, koupené přímo na místě, lze (a je to nutné, neboť registrace je povinná pro každého plyšáka, aby byl součástí PlushieConu) registrovat pouze na místě, to je přece jasné. Pokud ale chcete registrovat plyšáků více (klidně i ty fiktivní), a některé si už přivezete s sebou, lze nově zakoupeného plyšáka pouze přidat k existující registraci – což znatelně urychlí celý proces.

Než budete moci plyšáky registrovat a zapsat jejich data, musíme vás požádat o číslo vašeho lístku (poslední tři čísla z ID vaší vstupenky, viz výše) – jedná se o bezpečnostní opatření, abychom mohli plyšáky přiřadit k jejich právoplatným majitelům, pokud to bude situace vyžadovat. Nebudeme po vás žádat vaše osobní informace, protože na akcích, které používají očíslované vstupenky (jako Czequestrie), mají organizátoři všechna potřebná data v systému, pokud by se s vámi potřebovali kontaktovat.

Jakmile registraci úspěšně dokončíte, dostanete dvoustránkový PDF soubor, který si můžete vytisknout. Doporučujeme ho použít. Na první straně budou důležitá čísla, druhá strana obsahuje „stránku s 10 předpřipravenými očíslovanými odtrhovacími náramky“ (sheet with 10 ready-for-use-numbered wristbands for self-cutting). V dalším kroku se vám bude velmi hodit.

Čísla přiřazená plyšákům (a jejich majitelům)

Než si od vás převezmeme plyšáky, musí mít k sobě přiřazené číslo. Každému majiteli bude přiřazeno jedinečné „Číslo Skupiny Plyšáků“ (PGNR z anglického „Plushie Group Number“), a každý z plyšáků (podle toho, kolik zaregistrujete) své vlastní číslo.

Protože původní očíslovávání při předávání plyšáků dobrovolníkům z PlushieConu se ukázalo jako příliš zdlouhavé (vytvářelo zbytečné fronty a zbytečné chyby, protože často čísla na plyšácích neseděla s čísly v systému), změnil se celý systém na jedno jediné pravidlo: Nelze předat žádného plyšáka, který na sobě nemá číslo! Majitelé musí označit plyšáky jejich PGNR sami. Je možné udělat to ještě před samotnou Czequestrii, pěkně doma bez spěchu – toto vám opět ušetří spoustu vašeho cenného conového času.

Abychom vám s tím co nejvíce pomohli, má každý PDF soubor druhou stránku – jak si jistě vzpomínáte: ta s těmi předpřipravenými PGNR čísly. Čísla můžete vystřihnout a přivázat ke každému plyšákovi již doma a bez spěchu.

Vlastníci musí použít oficiální náramky (buď ty, které si sami vytiskli, nebo ty poskytnuté na conu). Je pravda, že někteří plyšáci sbírají své PlushieConové náramky tak jako účastníci své vstupenky 😉 ale hlavní důvod pro nás je, že je velmi těžké zjistit, který náramek s kterým číslem je vlastně platný pro ten daný PlushieCon, což jsme se naučili tou těžší cestou při třídění plyšáků na GalaConu 2018 v neděli ráno.

Důležité upozornění: Toto neplatí, pokud jste členem PlushieCon Klubu (PCC) a tudíž máte své vlastní PGNR, které nemá jen čísla, ale také písmena. Tato PlushieCon Klubová čísla mohou být připnutá k plyšákům jakýmkoliv způsobem tak, abychom to byli schopni přečíst. Pokud jste tedy členem klubu, můžete použít čísla z vaší vstupenky, náramku, nebo čehokoliv, tak jak jsme slíbili.

Pokud je náramek připevněn příliš volně, musíme trvat na tom, abyste to opravili – je to pro vaši vlastní bezpečnost (a pro bezpečnost vašeho plyšáka), aby z něj neupadl.

Někteří plyšáci mají doplňky, například klobouky, mazlíčky (například Pinkie může mít plyšového Gummyho), a tak dále. Aby se vám vrátili plyšáci se všemi věcmi, které k nim patří, musíme vás požádat, abyste označili vaším PGNR číslem i tyto části. Tohle platí pro všechny části, které patří k plyšákovi, ale nejsou k němu napevno přišité – doplňky, mazlíčci, sundavací křídla, polštáře pro velké plyšáky a tak dále – víte, co tím myslíme.

Plyšáci koupení na místě, pochopitelně, nemohou dostat své číslo předem. Pro registraci během conu (nově koupení plyšáci, ale klidně i pokud se rozhodnete na místě, že se chcete účastnit), máme připravené náramky se samolepícími místy (poskytnuto organizátory Czequestrie). Můžete je dostat u našeho stolu, kde přebíráme plyšáky, napíšete na ně své PGNR číslo a navléknete je na vašeho plyšáka – stejně jako předtím, i nyní to musí provést majitel.

Předání

Předávání bude otevřeno v sobotu po Zahajovací ceremonii a zůstane otevřené do 19:00 téhož dne.

Pro ty, co musí registrovat své plyšáky na místě, budeme mít k dispozici terminál – případně lze celou registraci provést na vašem mobilním zařízení. Na Czequestrii pracujeme kompletně online. Pokud budete mít jakoukoliv otázku nebo budete chtít nabídnout pomoc, člen PlushieCon týmu vám bude plně k dispozici.

Jakmile budete mít vaše čísla připravená a plyšáci budou řádně označení, proběhne předání rychleji, než si to stihnete uvědomit, nezávisle na počtu plyšáků. V našich počítačích máme seznam již registrovaných plyšáků. Při předání zkontrolujeme v jakém jsou plyšáci stavu, jestli mají na sobě své PGNR číslo, a zda jsou na nich nějaké skvrny nebo poškození. Stav zaznamenáme v našem systému – a je hotovo. Vaši plyšáci se účastní večerního PlushieConu!

V závislosti na počtu a velikosti obdržených plyšáků a podle toho, kolik bude na stolech ještě místo, Tým PlushieConu si vyhrazuje právo uzavřít registraci a příjem dříve.

PlushieCon jako takový

se bude konat v sobotu od 21:00 do 23:00.

Plyšáky můžete fotit a natáčet. Naaranžování do různých póz je možné pouze členy PlushieCon týmu – prosím nedotýkejte se plyšáků. Zeptejte se nás a my naaranžujeme plyšáky jak si budete přát. Z pochopitelných důvodů je poblíž PlushieConu přísně zakázána jakákoliv konzumace jídla a pití v otevřených nádobách – nechceme riskovat, že se plyšáci umažou, ani kdyby to byla nehoda.

proběhne v neděli od 12:30 do 16:30.

Navrácení již v sobotu není naplánované a ani není úplně možné, protože pak je všechny po jejich velké scéně na PlushieConu musíme roztřídit. Proto výdej nezačne dříve než v neděli od 12:30.

Prosím přineste své číslo (strana 1 vašeho PDF souboru nebo data vyfocená na vaší obrazovce – dle libosti) k výdeji. Budeme ho muset ještě naposledy zkontrolovat.

Každý majitel musí přijít osobně vyzvednout své plyšáky v daný čas na vlastní zodpovědnost. Nevyzvednutí plyšáci budou předáni do Ztrát a Nálezů na Czequestrii a mohou být navrácení zpět majitelům na jejich vlastní náklady.

A nyní: vzhůru na registraci a vstříc další úspěšné Czequestrii, tentokrát s historicky prvním PlushieConem v Čechách.