Vstupenky

Libuše 2019 - info

Ať už chcete zažít letošní Czequestrii v honosném stylu Senator po vzoru vládců starověku, či plánujete příliš nevyčnívat z davu a  zúčastnit se jako Citizen s minimálními náklady, a nebo se rozhodnete pro zlatou střední cestu Patrician, jste tu správně!

Pokud se nemůžete zúčastnit osobně, ale chcete přesto přispět a získat svůj vlastní kousek starověké Czequestrie, Explorer je možnost přesně pro vás.

Pro všechny, kteří si kromě vzpomínek a zážitků chtějí z Czequestrie odnést další hmotné odměny, připravujeme též crowdfunding.

Udělali jsme vše pro to, aby cena lístků byla co nejpřijatelnější a aby Czequestria byla dostupná pro co nejvíce návštěvníků bez nadměrného trápení se nad střádáním. Zároveň jsou ceny nastaveny tak, aby se Czequestrie stala bez problému skutečností a nabídla vám spoustu možností zábavy!

Čas do spuštění prodeje vstupenek

Years
0
0
Months
0
0
dny
0
0
hodiny
0
0
minuty
0
0
sekundy
0
0

Typy vstupenek a dostupnost

Pozor – počet nejvyšších lístků Senator je vysoce limitovaný!

Vstupenky Ciziten, Patrician a Senator budou dostupné k prodeji do 31. 7. 2019 nebo do vyprodání. Po tomto datu budou k dispozici pouze vstupenky Last minute Citizen (za zvýšenou cenu oproti Citizen) a Explorer (za stejnou cenu).

Pokud tedy chcete při pořízení vstupenek ušetřit, neodkládejte jejich koupi na poslední chvíli!

Citizen – last minute (základní vstupné)500 KčVstup na sobotní a nedělní program, vstup na páteční LARP, brožura s programem, vstupenka na krk.
Patrician (sponzorské vstupné)987 Kč vyprodáno!Vstup na sobotní a nedělní program, vstup na páteční LARP, brožura s programem, vstupenka na krk.
Taška, placka a tričko s motivem Czequestrie 2019.
Senator (super-sponzorské vstupné)2536 Kč vyprodáno!Vstup na sobotní a nedělní program, vstup na páteční LARP, brožura s programem, vstupenka na krk.
Taška, placka a tričko s motivem Czequestrie 2019.
Jméno v brožuře s programem, limitovaná edice figurky Libuše, A3 plakát a pamětní mince z limitované edice Czequestria 2019.
Explorer (pouze merch – neobsahuje vstup)270 KčBrožura s programem, vstupenka na krk, taška, placka s motivem Czequestrie 2019 a poštovné pro zaslání uvedeného na Vámi zvolenou adresu.

Čas do spuštění prodeje vstupenek

Years
0
0
Months
0
0
dny
0
0
hodiny
0
0
minuty
0
0
sekundy
0
0