Přihlašování dobrovolníků a příspěvků do programu otevřeno!

Libuše 2022 - info Měsíc
Libuše, posel Měsíce
(autorka: Dyonys)

Ač o sobě delší dobu nedávala vědět (náročná doba nás zaměstnávala na jiných místech), Czequestria 2022 žije! Přípravy jsou v plném proudu: plánujeme, počítáme, domlouváme místa i hosty, rozšiřujeme tým organizátorů… pořád se něco děje.

Příprava je jedna věc, na samotnou akci na místě nás bude potřeba mnohem více – proto jako každý rok hledáme dobrovolníky (v českém conovém žargonu “staffáky”), kteří nám na místě pomohou s přípravami i průběhem conu. Chcete se přidat? Skvěle! Ať už máte zkušenosti z minula, nebo zkoušíte dobrovolničení poprvé, jsme rádi, že do toho půjdete společně s námi! Informace a přihlášení najdete na stránce Přidejte se ke staff týmu.

Na cony se ovšem nechodí, aby člověk koukal na organizátory 🙂 Kromě setkávání s dalšími fanoušky a přáteli je Czequestria především prostor pro tvůrce obsahu, a to nejen hosty velkých jmen, ale všechny, kteří do brony komunity přispívají. Ať už jste umělci kteréhokoliv zaměření, herní vývojáři, nebo máte pro bronies publikum připraveno něco zajímavého, je tu prostor i pro vás! Pokud chcete na Czequestrii představit svou tvorbu, nebo uspořádat tematický workshop či jinou aktivitu, určitě nám napište prostřednictvím stránky Přednášení, workshopy, hudební a jiná představení!

Na spuštění prodeje vstupenek a přihlašování prodejců intenzivně pracujeme a dáme zavčasu vědět – brzy se opět ozveme!