Obecné informace (2015)

Czequestria 2015 banner - transparent

Jsme zpět a znovu se chystáme pozvat svěží a slavné tváře, se kterými se budete moci setkat, pozdravit a poznat něco z jejich tajemství na druhém ročníku Czequestrie! Kdo to bude letos? Poznáme některá slavná komunitní jména nebo přivezeme skutečného koně (či poníka)? Nikdy nevíte, protože CZ/SK Bronies jsou dobře známí chystáním všemožných překvapení! Zůstaňte ve střehu a vyhlížejte novinky!

Stejně jako v loňském roce vám již můžeme říci, že již máme v hledáčku několik hostů, kteří se těší na návštěvu Prahy a Czequestrie, ale slib Pinkie je slib Pinkie!

Je docela možné, že během Czequestrie navštívíte Prahu poprvé, nebo prvně budete mít šanci si ji pořádně projít. V roce 2014 jsme pro vás připravili LARP, abyste měli možnost poznat její ne tak známá (ale o to zajímavější) zákoutí.

Letos chystáme novou trasu i příběh – více informací dodáme brzy!

Přirozeně máte otázky typu “Bude pre-party?” nebo “Kdy se Czequestria bude vlastně konat?“. Nu… jediné, co vám nyní můžeme poradit, je sledovat naše sociální sítě, diskuzní fóra a tento web, abyste měli aktuální informace o nejnovějších zprávách!