Informace (2017)

Libuše - info

Pohyb na pomezí digitálního světa je dnes nedílnou součástí našich životů. Pomyslnou čáru mezi skutečností a realitou z nul a jedniček však sledujeme stále z jedné strany. Jak se ale naše životy změní, až se rozhodneme překročit digitální hranici? Jak by asi obyvatelé digitální Equestrie uvítali své lidské protějšky ve vlastním světě?

Czequestria 2017 nás přenese tak blízko, jak je to jen možné – až na DIGITÁLNÍ HRANICI!

Můžete se opět těšit na tradiční páteční LARP s tématikou My Little Pony, který vás letos neprovede po Praze tolik, jako předloni, zato se můžete těšit na mnohem větší podíl role play části. Pomůžete Sunset Shimmer vyřešit problém s přátelstvím? Spoléháme na vás!

A samozřejmě na vás čeká tematický víkendový program s fanoušky, hosty, party a zábavou všeho druhu, pro zájemce všech věkových kategorií.

Základní informace o Czequestrii 2017

Kdy: 18. – 20. 8. 2017 (v pátek proběhne LARP, samotná akce pak v sobotu a neděli)
Kde: KD Krakov, Praha 8 – Troja (sobota a neděle – podrobnosti o lokaci); páteční LARP se odehraje v Praze pod širým nebem
Pro koho: všechny, kteří si chtějí užít víkendovou zábavu s tématikou My Little Pony společně s dalšími fanoušky, nejen z ČR
Vstupenky: Zakoupíte online v sekci Vstupenky. Děti do 12 let mají vstup zdarma – podmínky viz. Pravidla.
Jazyk: Czequestrii hojně navštěvují fanoušci ze zahraničí, a tak hlavní program (rozhovory s hosty atp.) probíhá v angličtině; na vedlejší program (workshopy, My Little Karaoke…) znalost angličtiny netřeba.

Převážná část návštěvníků conu je z Čech a Slovenska, stejně tak všichni organizátoři. Nemusíte se tedy obávat, že se česky, či slovensky nedomluvíte 🙂 dotazy na organizátory pište česky, slovensky či  anglicky podle vašich preferencí.

Další informace (včetně častých dotazů) naleznete v rolovací nabídce, která se objeví v horním menu pod položkou „Informace“.

Pokud máte jakýkoliv další dotaz ohledně Czequestrie, nebo si zde uvedenými nejste jistí, neváhejte se na nás obrátit!

Kontakty naleznete v sekci O nás.