Hosté (2019)

Libuše 2019 - hosté

VIP hosté jsou hlavní ozdobou všech conů a Czequestrie rozhodně nezůstává stranou: jsou to herci/dabéři, scénáristé, režiséři a další lidé, kteří se na tvorbě seriálů či filmů přímo podílí a cony pro ně představují ideální příležitost, jak se setkat s fanoušky svého díla – stejně tak, jako ideální příležitost pro fanoušky, setkat se s autory a protagonisty svého oblíbeného seriálu či filmu.

Kromě hostů, kteří se přímo podílí na oficiální My Little Pony tvorbě, můžete na Czequestrii potkat také mnoho komunitních hostů – tedy hudebníky, kreslíře, animátory a třeba i konstruktéry z řad bronies. A pokud narazíte na někoho, jehož tvorba či činnost se vám líbí, využijte příležitosti a řekněte to dotyčné(mu) osobně – určitě jej či ji potěšíte.

Hosty, kteří na letošní Czequestrii dorazí, budeme postupně představovat na této stránce. Kdo všechno to bude předem sdělit sice nemůžeme, ale už teď můžeme prozradit, že pár hostů se na Prahu těší a rozhodně si nenechají ujít příležitost navštívit město a ochutnat místní speciality!

Takže… kteří hosté dorazí na Czequestrii 2019?

Elley Ray – hlas z Equestrie a mnoho dalšího!

Elley Ray
Elley Ray
Ancient Mistmane; kresba: PatchNPaw.
Ancient Mistmane; kresba: PatchNPaw.

Elley Ray je mezi bronies známa především jako hlas Mistmane, jednoho z Pilířů Dávné Equestrie a Elementu Krásy, ale její talent sahá mnohem dál! Vystupovala ve více než 300 inscenacích, seriálech a filmech a ztvárnila doslova tisíce animovaných postav v seriálech, animovaných filmech, reklamách a počítačových hrách. Během své více než čtyřicetileté kariéry prošla jevišti, filmovými, televizními i rozhlasovými studii.

Kromě My Little Pony: Friendship is Magic můžete slyšet její hlas v animovaných seriálech jako Corn & Peg, Hotel Transylvania, Care Bears, The Neverending Story, jako vypravěče v televizním seriálu Guilty Rich a mnoho dalších – podívejte se na IMDB a přesvědčte se sami!

A protože život není jen hraní samotné, Elley učí hlasové herectví na University of Windsor, kde získala čestný doktorát. Také byla členkou poroty v Gemini AwardDora Awards a prestižní Ceně Emmy (obdoba televizních Oscarů) pro nejlepší animovanou sérii a nejlepší hlas. Pokud chcete vědět více, podívejte se na její webovou stránku.

V neposlední řadě: Elley už se těší na setkání na Czequestrii! Takže pokud se taky těšíte, určitě jí dejte vědět na jejím Twitteru!

Petra Hobzová – česká herečka a dabérka

Petra Hobzová - foto
Petra Hobzová
Petra Hobzová EQG OC
Petra Hobzová – Equestria Girls; kresba: Light

Petra Hobzová je nejen skvělá herečka, která vystoupila v mnoha seriálech a divadelních rolích, ale také prvotřídní dabérka, která ztvárnila bezpočet postav.

Návštěvníkům Czequestrie bude známa především jako Sunset Shimmer z filmů Equestria Girls, ale svůj hlas propůjčila mnoha dalším postavám z filmů (např. Zootropolis nebo Deadpool) a také seriálů, jako například Mentalista, Dallas nebo Powerpuff Girls. V posledním jmenovaném namluvila svým hlasem Bublinku (Bubbles), kterou původně ztvárnila Tara Strong – Twilight Sparkle z My Little Pony.

Její hlas propůjčený Sunset Shimmer si můžete poslechnout ve filmu Equestria Girls. Přehled mnoha jejích dalších rolí naleznete na dabingforum.cz, FDB a ČSFD.

ILLUMNATION – hudba, jež mění temnotu na světlo

ILLUMNATION - Velvet R. Wings, Andy Feelin, Soul Strings
ILLUMNATION; kresba: Light, korekce stínů: Cwossie, digitalizace: Wander Fox

ILLUMNATION je dark-folková kapela založená koncem roku 2015. Zpočátku sólový projekt Velvet R. Wings (zpěv, harfa, flétna, skladatelka a vedení) se rychle stal duem, když se přidal Andy Feelin (basová kytara), a od té doby společně vystoupili na mnoha koncertech u příležitosti brony srazů, conů a dalších festivalů.

Nejspíš už jste je někdy potkali: Velvet i Andy byli členy Przewalski’s Ponies a navštívili většinu brony conů v Evropě, Czequestrie nevyjímaje. Navzdory tomu, že jejich původní kapela v listopadu 2018 ukončila svou činnost, jejich vášeň pro hudbu tím nevyprchala. ILLUMNATION tak dnes skrze slova a hudbu vynáší temná zákoutí světa na denní světlo.

Na letošní Czequestrii se k nim též připojí Soul Strings (akustická kytara) a společně vystoupí na koncertě v sobotu večer. Jejich hudba se vám může zdát jako světlo zářící v temnotě, vzbuzující skryté emoce, jež k vám doletí na křídlech stínů.

Jejich hudbu naleznete na Bandcampu – pokud se vám líbí, dejte jim vědět na jejich Facebook nebo Instagram!

Prince Whateverer – heavy metal a pop-punk hudebník

Prince Whateverer OC
Prince Whateverer, Ancient World; kresba: Light

Kytarista a zpěvák z jihovýchodního pobřeží Spojeného království. Od konce roku 2011, kdy uvedl svůj “cover Beyond Her Garden” (původním autorem je WoodenToaster) se jeho heavy metalová a pop-punková hudba s lehkým elektronickým a akustickým nádechem stala populární mezi mnoha bronies po celém světě. Jeho debutové album „Rediscover“ vyšlo v listopadu 2013 a od té doby vyšla ještě tři další.

Dodnes vystupuje na conech ve Velké Británii, Německu i USA a letos se k nám připojí na Czequestrii 🙂

Poslechněte si jeho hudbu na YouTube a dejte mu na jeho Twitteru @PWhateverer vědět, jak se vám líbí!

DJ Delt∆ – taneční muzika pro pořádnou party!

DJ Delta OC
DJ Delta

Jako DJ působí od roku 2009 a účastní se mnoha brony akcí v Evropě, včetně GalaConu, Everfree Encore a od roku 2015 také Czequestrie. Jeho nedávný přesun z Německa do Nizozemska ho nezastavil ve hraní jeho oblíbené hudby, kterou rád sdílí a užívá si společně se všemi, kteří milují pořádnou zábavu.

Mrkněte na jeho skladby na Soundcloudu a… připravte se na pořádnou party ve stylu House & Techno!

Exiled Game Team – Starved for Light

Exiled Game Team

Zažeňte chmurné stíny a společně se sestrami Iris a Lilyanou nechte světlo, ať ozáří každý kout!

S potěšením oznamujeme, že nás na Czequestrii poctí svou návštěvou herní vývojáři z Exiled Game Team a představí nám poslední novinky ve vývoji hry Starved for Light!

Že nevíte, oč se jedná? Zkoukněte jejich webové stránky https://starvedforlight.com/

The Overmare Studios – Ashes of Equestria

The Overmare Studios
The Overmare Studios

Vítáme zpět naše pravidelné hosty z vývojářského týmu The Overmare Studios!

Všichni fanoušci „Fallout: Equestria“ a také pravidelní účastníci Czequestria je dobře znají. Členové týmu The Overmare Studios AdamJ, Ansis, Hamish a Robert se vrací na Czequestrii s nejnovějšími zprávami o vývoji počítačové hry Ashes of Equestria (dříve známé pod názvem Fallout: Equestria, The Game).

Nenechte si ujít jejich sobotní panel a nezapomeňte navštívít jejich stánek – určitě vám mají co ukázat!
Všechny informace o hře naleznete na jejich webových stránkách https://theovermare.com

Perrydotto – Královna Aukcí

Perrydotto MLP OC
Perrydotto

Na světě jsou různé typy aukcí – standardní, charitativní a pak aukce pod taktovkou Perry! Právě tyto aukce jsou zážitkem, který si uchováte po mnoho let a stále vás bude bavit! Dokáže z běžné charitativní aukce udělat show plnou akce a adrenalinu – prostě něco extra! Proto jsme velice rádi, že i pro tento ročník Czequestrii můžeme přivítat Perrydotto zpět! Právě ona vás provede aukcí  v maximálním stylu!

Její nejpamátnější aukce jsou od našich sousedů – Galaconu! Ať to byl obrázek, vlajka, kšiltovka, láhev limonády či polibek od známé celebrity, tak právě ona je schopná je prodat!

Krom aukcí se také věnuje umění. Prohlédněte si její tvorbu na @perrydraws a galerii na https://perrydotto.deviantart.com. A nezapomeňte: pokud se vám její práce líbí, určitě jí dejte vědět na Twitter @perrydotto!