Hosté (2015)

Libuše - VIP

Stejně jako loni máme v plánu pozvat hosty, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti při panelech a workshopech na letošní Czequestrii! Kdo to bude? Nechte se překvapit! Co vám ale můžeme říci už teď je to, že to bude jízda. Však nás znáte.

Už teď vám ale můžeme prozradit, že pár hostů se na Prahu těší a rozhodně si nechtějí ujít příležitost navštívit toto město a ochutnat místní speciality!

Josh Haber – MLP: FiM scénárista

Josh Haber - foto
Josh Haber
Josh Haber MLP OC; kresba: Cwossie
Josh Haber MLP OC; kresba: Cwossie

Když jsme Joshe kontaktovali, nebyli jsme si vůbec jisti, jak to bude probíhat. Konec konců, pro spoustu z nás jsou tvůrci MLP polobohy, kteří kralují na druhé straně velké louže. Jsme rádi, že nám Josh odpověděl a souhlasil, že dorazí za námi všemi na Czequestrii!

Josh se k týmu pracujícímu na seriálu přidal v průběhu 4. série a rovněž se podílel jak na Rainbow Rocks, tak na 5. sérii. Na kontě má například epizody Castle Mane-ia, Simple Ways, Leap of Faith a nejnověji Bloom and Gloom. Jak jsme již zmínili, podílel se také na Rainbow Rocks mini sérii – konkrétně Hamstocalypse Now a Pinkie on the One. Doufáme, že v budoucnu uvidíme jeho další skvělá díla!

Kromě MLP:FiM také napsal scénáře dvou epizod animovaného seriálu Kaijudo: Rise of the Duel Masters a zahrál si v seriálech Everwood, The Assistants a Gilmorova děvčata. Je zkrátka mužem mnoha talentů.

Helena Brabcová – dabérka (VA) Applejack v CZ dabingu

Helena Brabcová - foto
Helena Brabcová
Helena Brabcová MLP OC; kresba: Cwossie
Helena Brabcová MLP OC; kresba: Cwossie

Fillies and gentlecolts, jsme nesmírně rádi, že vám můžeme oznámit prvního ze skrytých hostů, kterým není nikdo jiný než dabérka hlasu Applejack v Českém znění – Helena Brabcová! Jest též první zástupkyní Českých dabérů v rámci MLP: FiM, která vystoupí naživo na brony akci!

Její dovednosti a pracovitost je záviděníhodná – zpěv, herectví v rámci divadla, televizi a i ve filmu – to vše má hravě v kopýtku a mnoho dalšího rovněž! Přesto diváci znají především její hlas, jež v češtině propůjčila mnohým známým postavám jako například poručík Uhura (STAR TREK), Charlotte Lewis (LOST – Ztraceni) a dalším.

Ukázka českého dabingu v MLP:FiM – epizoda  S3E9 – Apple Family Reunion v češtině. Více informací na dabingforum.cz a ČSFD.

Bibiana Ondrejková – dabérka (VA) Applejack v SK dabingu

Bibiana Ondrejková - foto
Bibiana Ondrejková
Bibiana Ondrejková MLP OC; kresba: Cwossie
Bibiana Ondrejková MLP OC; kresba: Cwossie

Naším prvním slovenským hostem je dabérka Applejack! Kromě dabingu MLP je známá jako divadelní herečka v Bratislavě, ale objevuje se také v televizi a rozhlasových hrách. Svůj talent si nerada nechává pro sebe. Vyučuje další generaci herců a hereček na bratislavské konzervatoři.

Svůj hlas propůjčila mnoha postavám. Například Phoebe z Přátel, Rebece z Noci v muzeu a spoustě dalších. Dabuje například Julii Roberts nebo Jennifer Gardner. Kromě toho se účastní mnoha společenských a dobročinných akcí.

Ukázka slovenského dabingu v MLP:FiM – epizoda S02E14 – The Last Roundup ve slovenštině. Více informací na dabingforum.sk a ČSFD.

The Overmare Studios – Fallout: Equestria, The Game

The Overmare Studios logo
The Overmare Studios

The Overmare Studios jsou známí v rámci komunity především díky svému vysoce očekávanému hernímu projektu Fallout: Equestria, The Game, inspirovaného populární fanfikcí Fallout: Equestria. Jste zvědaví na novinky stejně jako my? Pak si určitě nenechte ujít jejich prezentaci na Czequestrii, kde se – stejně jako vloni – dozvíte vše ohledně vývoje hry z první ruky!

Jsme velmi poctěni přivítat hosty, jimž jsou Adam Sporka (manažer hudební sekce),  IvoryKeysADSR (skladatel hudby) a Hamish Milne (manažer projektu a programovací divize), kteří vás provedou novinkami a rádi zodpoví otázky ohledně “Fallout: Equestria, The Game”. Na své si přijdou i ti, kteří zmíněnou hru neznají – součástí bude také krátký úvod do příběhu i shrnutí dosavadního vývoje.

Chcete vědět více o vývojářích, připravované hře, či příběhu samotném? Žádný problém! Vše potřebné najdete na stránkách http://theovermare.com/.

Stable-Tec Studios – Fallout: Equestria, Post-apokalyptický animovaný seriál

Stable-Tec studios logo
Stable-Tec studios

Stable-Tec Studios je mezinárodní produkční tým s hlavním cílem spojit 2 světy v jeden skrze animovaný seriál. O jaké světy se jedná? Přece náš oblíbený svět My Little Pony: Friendship is Magic a post-apokalyptický svět z vynikající počítačové hry – Fallout!

Pokud se chcete dozvědět více ohledně jejich týmu či projektu, a nebo se chcete zapojit do samotného projektu, mrkněte na jejich web zde: http://www.stabletecstudios.com/

Ze studia Stable-Tec k nám přijedou dva hosté s dávkou informací ohledně stavu projektu i své vlastní tvorby a proto v týmu hostů Czequestrie 2015 vítáme Jaroslava “jerry411” Vozára (DeviantArt Link ) a také DSC-GRAPHICS (DeviantArt Link)!

Pony Berserker – Autor komiksů

Pony Berserker OC
Pony Berserker

Pony Berserker je umělec, který svými komiksy povznáší kresby poníků na úplně novou úroveň! Překvapivé zvraty, satirický pohled či neobvyklá setkání jsou jedny z mnoha událostí, které můžete nalézt v jeho příbězích. Ale to není vše – jeho umění nejsou jenom samotné komiksy, jak je vidět například v jeho díle Down with the Queen!

Pokud se chcete dozvědět více ohledně tvorby komiksů, od náčrtků až po finální dolaďování, tak určitě nevynechejte jeho přednášku!

Chcete vědět, co všechno Pony Berserker kreslí? Tak vás zbytečně nebudeme zdržovat! Stačí už jen zamířit na jeho DeviantArt profil a váš den bude okamžitě zábavnější!

Perrydotto – Královna Aukcí

Perrydotto MLP OC
Perrydotto

Na světě jsou různé typy aukcí – standardní, charitativní a pak aukce pod taktovkou Perry! Právě tyto aukce jsou zážitkem, který si uchováte po mnoho let a stále vás bude bavit! Dokáže z běžné charitativní aukce udělat show plnou akce a adrenalinu – prostě něco extra! Proto jsme velice rádi, že i pro tento ročník Czequestrii můžeme přivítat PerryDotto zpět! Právě ona vás provede aukcí na Czequestrii v maximálním stylu!

Její nejpamátnější aukce jsou od našich sousedů – GalaConu! Ať to byl obrázek, vlajka, kšiltovka, láhev limonády či polibek od známé celebrity, tak právě ona je schopná je prodat!

Krom aukcí se také věnuje umění. Prohlédněte si její galerii!

Przewalski’s Ponies – kapela mnoha talentů

Przewalski's Ponies (2015)
Przewalski’s Ponies

Na jedné straně máme normální pony muziku a pak jsou tu pořádný pogovací srdce-bušící songy, které hraje tahle kapela s pořádným žejdlíkem talentu – Poníci Převalští!

Mohli jste je potkat na různých srazech a conech (jako byla úžasná party na Crystal Fairu ve Finsku), tudíž kypíme nadšením, že se přidali na palubu vlaku jménem Czequestrie 2015, mířícího ve směru sobotní večerní pařby! Tentokrát v pořádně velké hale, která zvládne obsáhnout všechny účastníky a zároveň poskytne dost potřebného prostoru pro všechno to tančení a skotačení!
Chcete si je poslechnout? Pak není lepší místo než jejich Bandcamp profil bující jejich bezvadnými melodiemi!

DJ Aerial – Nažhaví vaše kopýtka!

DJ Aerial OC
DJ Aerial

DJ Aerial je v rámci fandomu znám skrz dubstepovou/ponystepovou muziku a zajisté umí “dropnout bass”, kdy uvede všechny lidi, poníky a okna do pohybu! Rozjede to pro nás v sobotu večer na party, kam ho doprovodí i jeho skvělý pomocník se světelnými efekty!

V minulosti byl rezidentním DJem v Brony klubu “Muffin” a též byl součástí ruských kapel jako “Yemen” a “BronyKoni”.