Hosté (2014)

Libuše - VIP

Přestože první ročník Czequestrie bude mít velmi omezený rozpočet, pokusíme se vám přivést některé slavné osobnosti z komunity! Ač nebudeme schopni zajistit účast JDL, Tary Strong a jiných lidí pracujících na seriálu samotném, uděláme vše, abychom uspokojili většinu z vás!

S pomocí rozličných komunitních hostů, kteří mohou předvést svůj talent a zkušenosti, zorganizujeme workshopy a besedy, při kterých budou sdílet své znalosti a vědomosti.

Již nyní máme ohlasy od budoucích hostů, bude se na co těšit!

Anneli Heed – dabing

Anneli Heed MLP OC
Anneli Heed MLP OC
Anneli Heed - foto
Anneli Heed

Na počátku všeho byla dvě slova: Apple pie.

Tyto dvě slova byla klíčem k úspěchu této Švédské dabérky, komičky a imitátorky v rámci brony fandomu! Též není žádným nováčkem – měli jste šanci ji potkat na různých “conech” jako byl GalaCon či na Crystal Fair! Bylo to právě tam, kde překvapila celé publikum, když vstoupila na pódium spolu s Danielem Ingramem! A jak – celé publikum bylo vskutku ohromené! Byla to nádherná ukázka toho, že VIPčka nejsou jen nějaká jména a že si přijeli též užít zábavu!

Proto prosím srdečně přivítejte Anneli Heed v České republice na Czequestrii 2014!

EileMonty – dabing

Eile Monty MLP OC
Eile Monty MLP OC
Eile Monty - foto
Eile Monty

Dabing všeho druhu, zpěv a herectví. To je jen malá část arzenálu dovedností, které má k dispozici!

Pro ty z vás, jež ještě neměli to štěstí, aby si poslechli její hlas doporučujeme podívat se na pár videí, které dabovala – např. I’m Octavia, Buttons Adventures, Picture Perfect Pony anebo dabing komiksů – třeba známý Princess Flyer!

Ale maximální požitek z jejího úžasného hlasu si lze užít pouze při živých vystoupení, jako byla ta na BUCKu 2013 či letošním Crystal Fairu, kde se opravdu rozezpívala a celé publikum se k ní přidalo!

Ale dost už bylo našich slov – pokud se chcete o ni dozvědět více anebo, hlavně si ji poslechnout, tak se podívejte na její dva youtube kanály:

https://www.youtube.com/user/EileMontyDubz
https://www.youtube.com/user/EileMontyVA

The Overmare Studios – Fallout: Equestria

The Overmare Studios logo
The Overmare Studios

Na Czequestrii 2014 se ukáží The Overmare Studios s jejich velmi ambiciózním projektem, Fallout: Equestria, The Game! Tato hra je založena na stejnojmenném příběhu, který se velmi brzy stal jednou z nejpopulárnějších MLP fanfikcí!

Herní studio budou reprezentovat Hamish Milne (direktor a vedoucí programátor) a náš krajan Adam Sporka (vedoucí hudební tvorby). Ukáží vám svůj projekt a stav, ve kterém se jeho vývoj momentálně nachází. Pro více informací o hře a Overmare Studios můžete navštívit jejich web theovermare.com

Dále bychom chtěli přivítat další členy z Overmare Studios: Dragmaister (direktor), IvoryKeysADSR (skladatel) and Nahka (vedoucí 3D teamu a Q&A)!

Yami Björk – Cosplay

Yami Björk MLP OC
Yami Björk

Yami Björk Yami Björk je švédskou profesionální cosplayerkou s více než 15 lety zkušeností, během kterých si vydobyla respekt nejen ve fanouškovských komunitách, ale i v profesionálních kruzích.

Z pohledu diváků by se mohlo zdát, že cosplay je hlavně o hraní daného charakteru a speciálním oblečení, avšak to je jen polovina z celku. Tou druhou je samotná tvorba kostýmů a Yami je vytváří se vší láskou, zarputilostí sobě vlastní a na základě svých dlouholetých zkušeností. Nutno říci, že se jí to daří na výbornou! Nevěříte? Posuďte sami – její výtvory lze shlédnout v galerii na jejích webových stránkách.

Ráda se nejen účastní soutěží, ale též pořádá různé přednášky a workshopy na kongresech či výstavách. Například minulý rok měli fanoušci možnost ji spatřit na BUCK conu, kde zorganizovala a uváděla soutěž v cosplay s ohromnou účastí blížící se stovce přihlášených! Komu pouhý text nestačí, nechť shlédne video BUCK 2013 – Cosplay Competition

Měli jsme možnost vidět ji na tomtéž místě osobně, a proto nebyl důvod s pozváním jakkoliv váhat: Yami nám přislíbila účast jako host na Czequestrii 2014, kde bude sdílet své znalosti, zkušenosti a tipy ohledně návrhů, tvorby a samotného cosplayování.

Perrydotto – královna aukcí

Perrydotto MLP OC
Perrydotto

Každý zná Perry! A kdo ne, rozhodně by ji měl poznat! Je z Německa a je jednou z hlavních organizátorek Galaconu. A nejen to! Je i skvělou uvaděčkou dražeb, umělkyně a v neposlední řadě také hlas Libuše! (ale žádné další spoilery!)

Její kariéra v uvádění charitativních aukcí započala na prvním Galaconu, kdy nakonec vydražila i podepsané jablko a svůj klobouk. Na Galaconu 2013 ovšem opravdu zazářila a dokázala vést několikahodinovou charitativní dražbu, ze které, přestože šlo o poměrně dlouhou událost, dokázala vytvořit opravdu zábavná podívanou. Byly toho důkazem i ruce prakticky všech účastníků dražby, cukající se při každém přihození.

Rozhodně ji uvidíte i na aukci Czequestrie, stejně jako na úvodní a závěrečné ceremonii.

A je také umělkyní! Pokud chcete shlédnout její výtvory, mrkněte na její galerii na DeviantArtu.