Informace (2019)

Libuše 2019 - info

Plánování a snaha odhadnout, co nám časy příští přinesou, se staly nedílnou součástí každodenní rutiny. A jak se tempo našich životů zrychluje, uplynulé dějiny, společnosti i celé civilizace stále rychleji mizí pod nánosem událostí následujících.

Jak vypadaly ony velké civilizace, které zmizely v propadlišti času? Jací byli jejich obyvatelé, jak žili, jak moc se nám podobali a jak by asi vypadal svět Equestrie v jejich představách? Na většinu uvedených otázek se již dlouho snaží odpovědět historikové, archeologové… a na tu poslední se pokusíme názorně odpovědět my všichni společně:

Czequestria 2019 se uskuteční ve stylu “Starověké civilizace”!

Společně se vydáme do světa Equestrie dob dávno minulých, jehož všední podobu dnes známe – jak my, tak soudobí obyvatelé Equestrie – jen z legend a vyprávění.

Můžete se opět těšit na tradiční páteční LARP s tématikou My Little Pony a samozřejmě na vás čeká tematický víkendový program s fanoušky, hosty, party a zábavou všeho druhu, pro zájemce všech věkových kategorií.

Souhrnné informace Czequestrii 2019

Kdy: 23. – 25. 8. 2019 (v pátek proběhne LARP a pre-party; klasický program na místě pak v sobotu a neděli)
Kde: KD Krakov, Praha 8 – Troja (sobota a neděle); páteční LARP se odehraje v Praze pod širým nebem

Program: Akce bude probíhat dle zveřejněného časového plánu (konkrétní program bude zveřejněn později).
Vstupenky: Zakoupíte online zde v sekci Vstupenky. Děti do 12 let mají vstup zdarma – další podmínky viz Pravidla.

Pro koho: pro návštěvníky všech věkových skupin, kteří si chtějí užít víkendovou zábavu s tématikou “My Little Pony: Friendship is Magic” společně s dalšími fanoušky, nejen z ČR.

Pokud si nejste jistí, jak Czequestria vypadá, doporučujeme shlédnout záznamy z minulých let: 2017, 2015 a 2014.

Další detaily naleznete v horním menu “Informace”. Kdo nás letos přijede navštívit, zjistíte na stránce Hosté.

Jazyky aneb jak se na Czequestrii domluvíme

Všichni pořadatelé conu pochází z Čech a Slovenska (totéž platí o téměř všech pomocnících, kteří na místě s organizací vypomáhají), takže se netřeba obávat, že byste se na místě nedomluvili.

Czequestrii hojně navštěvují fanoušci ze zahraničí (tvoří cca polovinu návštěvníků), a tak hlavní program (rozhovory s hosty atp.) probíhá v angličtině. Téměř všichni návštěvníci mají angličtinu jako svůj druhý jazyk, takže si vystačíte se znalostmi, které jste získali ve škole. Můžete to brát i jako příležitost se v jazyce procvičit, či využít získané znalosti.

Na doprovodný program jako jsou workshopy (kreslení všeho druhu, zdobení atd.) a taktéž hudební hry (My Little Karaoke, DDR Trotmania, My Little Rockband…) není znalost angličtiny potřeba.

Pokud máte jakýkoliv další dotaz ohledně Czequestrie, neváhejte se na nás obrátit e-mailem na adresu info@czskbronies.cz!