Charitativní aukce (2017)

info_libussa_transparentI letos pro vás na Czequestrii připravujeme dobročinnou sbírku, která tradičně završuje téměř každý brony con. A letošní výtěžek bude putovat na koníky! Přesněji řečeno, půjde na podporu hipoterapie, což je terapeutická metoda, která nechává člověka sedět či ležet přímo na hřbetu koně, aby vnímal pohyby při jeho chůzi a cítil tělesný kontakt. Používá se při rehabilitaci pohybu, koordinace a rovnováhy. Kontakt s koněm působí taky velmi dobře na psychiku jedince. S trochou nadsázky tak podpoříme léčbu objímáním koníků!

Do aukce může každý darovat předmět, který se na Czequestrii vydraží a získaná částka poputuje v plné výši na výše zmíněnou ušlechtilou věc.

Bude to snad nějaká show? Ano! Aukcí nás provede naše oblíbená Perry. Držte si klobouky, nebo Vám je vydražíme! (vtip)

Co lze přihlásit do aukce

Do aukce lze přihlásit v podstatě jakýkoliv předmět, který je něčím výjimečný. Může se jednat o vlastnoručně vyrobené/upravené věci i netradiční sběratelské předměty, jež nejsou široce rozšířené v obchodech (tedy ne blindbagoví poníci a podobný běžně dostupný artikl). Vůbec se nemusí jednat o špičkovou sošku Discorda nebo Larsonovy boty – vítány jsou všechny zajímavé a neotřelé předměty jakéhokoliv stupně epičnosti.

Jak přihlásit předmět

Napište na email aukce@czequestria.cz a nezapomeňte prosím uvést následující údaje:

  • nick (případně jméno a příjmení)
  • pár fotografií předmětu
  • jakým způsobem a kdy předmět předáte
  • zda smíme prozradit, kdo předmět daroval (vaše jméno nebo nick)
  • velmi užitečné jsou také zajímavosti, které můžeme během aukce vyzdvihnout a které navnadí ostatní na Váš předmět

Pokud používáte účet na bronies.cz, můžete pro zaslání použít také soukromé zprávy – aukci zařizují Kája a AutumnBreeze.

Do kdy přihlásit předměty

Rádi bychom přichystali všechno dříve, než den před akcí, proto prosím zkuste dodržet termín 15. 8. 2017. Po tomto termínu předměty přihlásit lze, ale už budeme všichni šílet ohledně příprav.

Koho konkrétně podpoříme

Českou organizaci Hipoterapie Chewal, jež se hiporehabilitaci věnuje již od roku 2001. Na rozdíl od minulých let, není charitativní aukce propojena s Bronies for Good a vybrané prostředky budou předány přímo sdružení Chewal.

Ani Bronies for Good však na letošní Czequestrii neminete – jako každý rok budou mít samostatný stánek, kde se dozvíte o jejich projektech (aktuálně “Efektivní Altruismus”) a možnostech jejich podpory.

Za všechny přihlášené předměty předem děkujeme!