Ashes of Equestria se vrací a The Overmare Studios s ní!

Vítáme zpět naše pravidelné hosty z vývojářského týmu The Overmare Studios!

Všichni fanoušci „Fallout: Equestria“ a také pravidelní účastníci Czequestria je dobře znají. Členové týmu The Overmare Studios AdamJ, Ansis, Hamish a Robert se vrací na Czequestrii s nejnovějšími zprávami o vývoji počítačové hry Ashes of Equestria (dříve známé pod názvem Fallout: Equestria, The Game).

Nenechte si ujít jejich sobotní panel a nezapomeňte navštívít jejich stánek – určitě vám mají co ukázat!

Všechny informace o hře naleznete na jejich webových stránkách https://theovermare.com

PlushieCon – plyšáci ve velkém poprvé na Czequestrii

Proč by měli mít cony jen fanoušci? Ať žije PlushieCon neboli con pro plyšáky! Jedinečná šance vidět tolik plyšáků pohromadě!

Možná jste o něm už slyšeli nebo viděli na jiných conech, jako je GalaCon (kde měl letos 5. výročí), Hearth’s Warming Con nebo na dalších akcích. Užijte si con všemožných i nemožných MLP plyšáků a těm svým dejte možnost strávit čas ve společnosti ostatních a pro potěchu oka ostatních účastníků!

Samozřejmě nemáme ambice dosáhnout velikosti viděné na akcích, jako je GalaCon – ale i menší PlushieCon je hezká podívaná, kde uvidíte celou škálu různých postav, velikostí, jak ručně, tak průmyslově vyráběných. A malá nápověda nakonec: Elley-Ray, která nás letos navštíví, má plyšáky velmi v oblibě 😉

Podrobnosti a popis, jak se vaši plyšáci mohou zúčastnit, najdete na stránce Program – PlushieCon.

PlushieCon logo

Petra Hobzová OC

Petra Hobzová – česká herečka a dabérka

Petra Hobzová OC

Po čtyřech letech k nám opět zavítá host z místních luhů a hájů!

Petra Hobzová je nejen skvělá herečka, která vystoupila v mnoha seriálech a divadelních rolích, ale také prvotřídní dabérka, která ztvárnila bezpočet postav.

Návštěvníkům Czequestrie bude známa především jako Sunset Shimmer z filmů Equestria Girls, ale svůj hlas propůjčila mnoha dalším postavám z filmů (např. Zootropolis nebo Deadpool) a také seriálů, jako například Mentalista, Dallas nebo Powerpuff Girls. V posledním jmenovaném namluvila svým hlasem Bublinku (Bubbles), kterou původně ztvárnila Tara Strong – Twilight Sparkle z My Little Pony.

Ukázku dabingu a další informace naleznete na stránce Program – Hosté.

OC design vytvořila Light

Charitativní aukce 2019 aneb Hippotherapy is Magic

I letos pro vás na Czequestrii připravujeme dobročinnou sbírku, která tradičně završuje téměř každý brony con. A letošní výtěžek bude putovat na koníky! Přesněji řečeno, půjde na podporu hipoterapie, což je terapeutická metoda, která nechává člověka sedět či ležet přímo na hřbetu koně, aby vnímal pohyby při jeho chůzi a cítil tělesný kontakt. Používá se při rehabilitaci pohybu, koordinace a rovnováhy. Kontakt s koněm působí taky velmi dobře na psychiku jedince. S trochou nadsázky tak podpoříme léčbu objímáním koníků!

Do aukce může každý darovat předmět, který se na Czequestrii vydraží a získaná částka poputuje v plné výši na výše zmíněnou ušlechtilou věc.

A jako každý rok bude charitativní aukci uvádět Perry ve svém tradičně akčním a zábavném stylu!

Podrobné informace (včetně návodu, jak do aukce darovat předměty) naleznete v sekci Program – Aukce.